Woody Allen Yeni Filmini İspanya’da Çekecek

Woody Allen Yeni Filmini İspanya’da Çekecek

  25 Şubat 2019

  132 Okunma

Oscar sahibi, usta yönetmen Woody Allen'ın, Mediapro Prodüksiyon şirketiyle birlikte yeni bir film projesine başladığı haberi geldi. Son olarak 2017 yılının aralık ayında vizyona giren, Dönme Dolap isimli filmde Kate Winslet, Justin Timberlake, James Belushi, Juno Temple gibi önemli isimleri buluşturan ünlü yönetmen, 2020’de vizyona girmesi planlanan ve adı henüz belli olmayan filmi için çalış...

Oscar sahibi, usta yönetmen Woody Allen’ın, Mediapro Prodüksiyon şirketiyle birlikte yeni bir film projesine başladığı haberi geldi.

 

Son olarak 2017 yılının aralık ayında vizyona giren, Dönme Dolap isimli filmde Kate Winslet, Justin Timberlake, James Belushi, Juno Temple gibi önemli isimleri buluşturan ünlü yönetmen, 2020’de vizyona girmesi planlanan ve adı henüz belli olmayan filmi için çalışmaya başladı.

Woody Allen’ın dev prodüksiyon şirketi Mediapro ile anlaşmaya vardığı, The New York Times’ta yayımlanan bir haber ile duyuldu. Henüz birlikte çalıştıklarının açıklamasını yapmayan Mediapro ve Allen, daha önce  “Vicky, Cristina, Barcelona” ve “Midnight In Paris” filmleri için de birlikte çalışmıştı.

Yakın zamanda Woody Allen,  dev e-ticaret sitesi Amazon’a, 68 milyon dolarlık bir tazminat davası açmıştı. Bu dava konusunda, Mediapro kişileri işlerine göre yargıladıklarına ve Allen’la 10 yıllık diyalogları olduğuna dair küçük bir açıklamada bulundu.

Allen’ın, Amazona açtığı davanın konusu ise, dev e-ticaret sitesi Amazon ve ünlü yönetmen Allen’ın 2016’da, yönetmenin filmlerinin dağıtımının yapılmasını öngören anlaşmaya rağmen Amazon’un Woody Allen’a 25 yıl önce, evlatlık kızı Dylan Farrow’un kendisine yönelttiği taciz suçlamalarını sebep göstererek anlaşması feshetmesi. Bu fesih doğrultusunda da Allen’ın “A Rainy Day in New York” (New York’ta Yağmurlu Bir Gün) filmini dağıtmayacağını belirtmesi idi.

Haberin detaylarını daha önce paylaştığımız yazımızdan okuyabilirsiniz.

 

Facebook Yorum Alanı
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
SON EKLENEN HABERLER
POPÜLER HABERLER
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverimize kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden zifitv.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.